DAWNE KAWIARNIE KRAKOWSKIE

W naszym klubie odbyliśmy wirtualną przechadzkę po najstarszych krakowskich kawiarniach, a wszystko dzięki Marii Giemza i Karolinie Kopacz, które uraczyły nas prezentacją o tych jakże miłych podniebieniu i duszy miejscach. Po części teoretycznej przewidziane jest w niedalekiej przyszłości wyjście w teren do kawiarni Noworolskiego, celem degustacji szacownego napoju jakim jest kawa i zapoznania się z historią równie szacownych wnętrz Noworola.

*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>