PIERWSZE MIEJSCE NASZEJ DRUŻYNY!!!

21 maja odbył się finał konkursu „Czy znasz Kraków”. Nasze drużyny odniosły wielki sukces – stoczyły walkę finałową między sobą pozostawiając konkurancji trzecie miejsce. Pierwsze miejsce zajęła drużyna w składzie: Ewelina Kaczanowska, Wojciech Florczak i Michał Płaza. Miejsce drugie: Katarzyna Stępień, Weronika Nowak, Jakub Ryba. Trzecia nasza drużyna zajęła miejsce siódme (Stanisław Burkot, Adam Hydzik, Michał Chlebda. Zwycięska drużyna w nagrodę pojedzie na wycieczkę do Orleanu. W finale indywidualnym Adam Hydzik zajął trzecie miejsce, co daje mu awans do finału konkursu wiedzy o UJ, a tym samym indeks tejże uczelni.Poniżej wycinek z „Dziennika Polskiego” o naszych mistrzach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>