Wielki sukces w konkursie „Czy znasz Kraków?”

8 marca rozegrał się etap międzyszkolny konkursu „Czy znasz Kraków?”Cztery nasze drużyny zakwalifikowały się do finału, który odbędzie się 26 maja. Pierwsze miejsce zajęła drużyna w składzie: Ula Topolska, Magda Kozik, Mateusz Wyka. Trzecie miejksce zajęła drużyna w składzie: Małgosia Leśniak, Tomek Urbański i Szymon Zych. Na czwartym miejscu uplasowały się ex aequo dwie drużyny: Bartek Bigaj, Ewa Kaźmierczyk, Wojtek Duszyński oraz Michał Płaza, Agnieszka Sulikowska, Stanisław Burkot.Opiekunami drużyn są profesorowie Stanisław Garlicki i Józef Jaworski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>