PUCHAR NIE OPUŚCIŁ PIĄTKI!

26 maja 2008 nasza drużyna zajęła I miejsce w konkursie „Czy znasz Kraków?”. Nagrodą jest puchar Rady Miasta Krakowa, wycieczka do Orleanu i nagrody rzeczowe. Skład drużyny: Magda Kozik, Ula Topolska, Mateusz Wyka. Opiekun: prof. Stanisław Garlicki.
II miejsce zajęła kolejna nasza drużyna: Michał Płaza, Agnieszka Sulikowska, Stanisław Burkot. Opiekun: prof. Józef Jaworski.
W części indywidualnej konkursu pierwsze trzy miejsca uprawniające do wziącia udziału w konkursie Wiedzy o UJ zajęli:
Michał Płaza i Agnieszka Sulikowska (opieka prof. Józef Jaworski) oraz Małgorzata Leśniak (opieka prof. Stanisław Garlicki). Gratulujemy!!!

I I I

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>