Sukces naszej drużyny w konkursie „Czy znasz Kraków”

28 maja rozegrano finał konkursu „Czy znasz Kraków” – najbardziej prestiżowego konkursu dotyczącego dziejów naszego królewskiego miasta. Nasza drużyna po zaciętym boju zdybyła pierwsze miejsce nagrodzone pucharem przechodnim, który znowu wrócił do „Piątki” po krótkiej przerwie. Skład drużyny: Karina Jarosz, Bartosz Kwiatkowski, Jan Nowicki de Poraj. Opiekun: Stanisław Garlicki.

Napisano o nas także w Dzienniku Polskim

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>